Jačanje kapaciteta Udruge OSI Požega

Udruga provodi projekt „Jačanje kapaciteta Udruge OSI Požega“ u okviru Institucionalne podrške stabilizaciji i/ili razvoju udruga, financiranog od strane Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva.

Projekt se provodi od 01. listopada 2017. do 30. rujna 2018. sa mogućnošću produljenja i potpisivanja Ugovora o višegodišnjem financiranju u trajanju još dvije godine odnosno do 30. rujna 2020. godine.

Ukupna vrijednost podrške je 71.283,00 kuna.

Tim projektom zaposlena je jedna osoba s invaliditetom, koja će svojim znanjem i iskustvom u znatnoj mjeri doprinijeti u svakodnevnom radu Udruge OSI Požega. Također potpora će se koristiti i za nabavku jednog dijela nove računalne opreme.

Udruga OSI Požega je korisnik institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge

Hrvatski zavod za zapošljvanje