Team building u Velikoj 2023

[ A+ ] /[ A- ]

Za razliku od ostalih projekata koje Udruga OSI Požega provodi, ciljana skupina ovog projekta su zaposlenici Udruge.                                                                                                                       Unazad nekoliko godina projekt Team building u Velikoj financira upravo Općina Velika.                                                                                                                                                                                  Cilj projekta je povećati zadovoljstvo zaposlenih u Udruzi kojih broj varira od 35 – 50 zaposlenih, ovisno o trajanju pojedinih projekata. Organiziranjem jednodnevnog izleta Udruga OSI Požega želi svoje djelatnike nagraditi za sve ono izvrsno učinjeno po pitanju provedbe projekata i rada s krajnjim korisnicima